У Хмельницькому в черговому ДТП постраждали двоє людей (ФОТО, ВІДЕО)
Аварія сталася на вул. С.Бандери ввечері
Про це інформують патрульні, передає Depo.Хмельницький .
Зіткнення автівок сталося по вул.Степана Бандери. Лоб-в лоб вдарилися "Рено Меган" та "Део Матіз". Водія 1970 р.н та пасажирку 1969 р.н. з травмами шпиталізували до обласної лікарні.
На місці події працює слідчо-оперативна група.
Нагадаємо, сьогодні ж у потрійній ДТП травмувалася жінка.