Лісівники Полтавщини заліснюють згарища
Влітку минулого року на території Новосанжарського та Кобеляцького району виникли дві великі лісові пожежі. Тоді, через сильний вітер та стрімке поширення вогню, у ДП «Новосанжарський лісгосп» вигоріло понад 39 га молодого лісу. Саджали його десять років тому на землях запасу. У Кобеляцькому агролісництві у результаті пожежі було знищено 137 га лісу. Лісові господарства понесли значні збитки, завдані пожежею.