У Полтаві вітали працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

У палаці дозвілля «Листопад» з нагоди професійного свята приймали найщиріші вітання працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Саме ці люди виконують вкрай необхідну справу – забезпечують життєдіяльність нашого міста, роблять все можливе для того, щоб життя кожного полтавця було комфортним, зручним та безпечним, саме вони піклуються про тепло в наших оселях, охайність і чистоту вулиць, доступні та якісні побутові послуги. Своєю нелегкою роботою вони створюють добробут людей, а відтак і їх хороший настрій та гарне самопочуття.