Надал почав “знущатися” над населенням?
Схоже, що совість у нинішньої міської влади Тернополя зменшується прямо пропорційно залишкам її каденції. «Додерибанити і передерибанити!» – такий слоган підійшов би їй найбільше з огляду на те, що відбувається останнім часом в місті із землею та нерухомістю. Але найцинічніше – це залазити в кишені тих, хто і так ледве зводить кінці з кінцями, а [&hellip